"Labkosma"

est. 2020

Intymios sveikatos klinikos "Labkosma" istorija prasidėjo nuo idėjos sukurti boutique tipo kliniką. Kuriant "Labkosma" buvo siekta, jog tai būtų ne tik urologijos klinika, bet holistinė, esant poreikiui, konfidenciali, sveikatingumo erdvė Klaipėdoje... Kad tai būtų ne tik "urologas Klaipėdoje", "psichologė Klaipėdoje" ar "kineziterapeutė Klaipėdoje", tačiau moderni ir tuo pačiu jauki sveikatinimo klinika, kurioje šių specialistų komanda, dirbdama išvien, galėtų pasiūlyti individualizuotą problemų sprendimą. Kad tai būtų klinika, orientuota  į šiuolaikinio vyro bei moters poreikius, siekiant palaikyti sveikatą, atgauti miesto ritme paskendusių minčių ramybę, puoselėti asmeninius santykius bei pajusti gyvenimo pilnatvę.

 

Ramioje, jaukioje, neįpareigojančioje aplinkoje, Jūs pasinersite į platų medicininių ir grožio paslaugų spektrą, skirtą spręsti intymias problemas (urologija, uroginekologija, dubens dugno raumenų kineziterapija bei seksualinė medicina Jam ir Jai), susigrąžinti minčių balansą (medicininė psichologija, psichoterapija, hipnoterapija, aromaterapija), subtiliai patobulinti intymiosios zonos siluetą ir ištrinti laiko pėdsakus (estetinė - regeneracinė medicina)...

 

Taip pat, tai vienintelė vieta pajūrio regione, galinti pasiūlyti privačias ambulatorines vaikų urologijos paslaugas Jūsų mažiesiems pacientams! Tai vieta, kur estetika yra darnoje su vidine ramybe bei kūno sveikata. Vieta, kurioje paslaugų ekskliuzyvumas išreiškiamas per aukštą jų kokybę, išlaikytą konfidencialumą bei individualizuotą, inovatyvų, holistinį požiūrį į Jus ir Jūsų poreikius.

 

Laukiame atvykstant ir iki malonaus! 

Nuoširdžiai,

Intymios sveikatos klinikos "Labkosma" komanda